streda 20. mája 2020

Defy: Nebezpečná láska

Originál: Defy (2016)

Autor:
L. J. Shen

 
Vydavateľstvo: Baronet


Český preklad: Zuzana Řeháková
 
Počet strán: 140

Rok vydania: 2019Melanie Greenová je dvadsaťšestročná učiteľka, ktorá si začne s Jamiem, jedným zo svojich študentov. Tak toto mi absolútne nesadlo. Strata času. A aj keď kniha má iba málo cez stovku strán, nedokázala som ju dočítať. Bolo to plytké, plané a plné sexu (niekto by možno povedal divokého - i keď o tom by sa dalo polemizovať). Už dávno som veru nečítala niečo tak slabo napísané. 

Ona - nevýrazná. On - drzé decko. Inak ho nazvať neviem. Totálne mi išiel na nervy od samotného začiatku. Jeden neskutočne rozmaznaný fracek. Pri slovníku, ktorý používal a pri jeho sexuálnych praktikách pôsobil staršie ako na "sotva osemnásť". A mladá učiteľka zrejme potrebovala trochu rozptýlenia od nudného a jednotvárneho života, ktorý viedla... a tiež trochu rozptýlenia od učenia deciek, ktoré ju vôbec nerešpektovali 😕 Nuž... každý sme nejaký, že áno?

Kto má rád drsný sex, za hrdinu hulváta (nie rebela) a má chuť prečítať si porno, potom hor sa do čítania. Za mňa, ďakujem, neprosím. Ani sa s ostatnými chlapcami z tejto série nepotrebujem zoznámiť. 
 
Moje hodnotenie:

Žiadne komentáre: