pondelok 5. mája 2008

Treba sa zaľúbiť!

Jedného krásneho daždivého dňa sa prebudím a čo to počujem?! Na okno mi ktosi búcha...! Nazriem von a čo vidím? Nič! A tak sa pýtam tenkým hláskom: "Kto tam?" Na to dostávam odpoveď veľmi tichučkú: To som ja, máj, lásky čas...
Och! Zamyslím sa a prídem na to, že prišiel čas zamilovať sa. Uvažujem tak preto, že v marci by som si mala prečítať knihu, v apríli šetriť lesy a bojovať proti požiarom a v máji sa samozrejme zamilovať.
Dobre, zamilovať sa, ale do koho? Najlepšie bude, keď to zoberiem porade: Fero? Tak to teda nie! Tomu tečie ešte mlieko po brade... Stano? Stanovi chýba predný zub a keď sa chichúňa, vyzerá ako krokodíl kombinovaný s upírom - dôchodcom. Jakub? Ten má zasa hlavu ako tekvica. Ách, bože!
Zdeno, ten keď sa pozrie na babu, očervenie ako kečup... Miloša zasa baby vôbec nezaujímajú a tuším doteraz s nijakou ešte ani len neprehovoril.
Vlado, ten mi zasa minule povedal, že som tučná ako špáradlo. A naši ma zasa presviedčajú, že susedovie Jožo je zlá partia do budúcnosti.
Tomáš má nohy do X a Peter je vraj už zamilovaný do Jany a Paľo zasa do počítača...
A tak zisťujem, že to nie je nijaká sranda, zamilovať sa.
Á - ešte som zabudla na Sama. Ten je však o hlavu menší ako ja.
Máj - nemáj, proste nejde to! Možno o rok. Potom sa mi snáď podarí do niekoho zamilovať. Napríklad do nového spolužiaka. Veď na budúci rok budem mať už sedem a prejdem zo škôlky do prvej triedy základnej školy ;-)

2 komentáre:

tenco povedal(a)...

skvelé.... pekne roztomilé... :-)

Anonymný povedal(a)...

ahoj,
našla jsem tvoje jméno na csfd u seriálu Mladí jezdci. Já tento seriál miluju a ořád ho usilovně sháním. Znáš ho, nebo jsi jen psala recenzi? A pokud jsi také fanynka, nemáš náhodou nějaké nahrané díly? mohla bys mě kdyžtak, prosím, kontaktovat na mail? Díky
Danka
danijela@atlas.cz